O mnie

Hej!

Mam na imię Paulina i serdecznie witam Cię na moim chrześcijańskim blogu.
Oto ja ;)

Piszę odkąd pamiętam – pamiętniki, felietony, artykuły, wcześniej stary blog (pantheraa90.wordpress.com), wiersze i wierszyki, coś większego a teraz zaczynam przygodę blogowania razem z Bogiem.

Fotografuję to co piękne, ulotne i naturalne. Fotografia jest moją pasją, odpoczynkiem i wyzwaniem. Uwielbiam to!

Podróżuję wszędzie, gdzie się da. Bardzo chętnie za granicę, z przyjemnością tam gdzie jest natura (morze, góry, lasy, jeziora) oraz ciekawe rzeczy do zobaczenia.

Muzykuję z przyjemnością. Śpiewam sopranem, skończyłam szkołę muzyczną (fortepian) i właściwie nie wychodzę z domu bez słuchawek.

Rysuję tak jak piszę – odkąd pamiętam. Trochę zaniedbana pasja, ale wracam do niej. Przez chwilę rysowałam także w pracy, teraz doskonalę kreskę dla własnej przyjemności.

Tworzę ciągle coś nowego, nie mam czasu na nudę i zawsze coś się u mnie dzieje. Lubię rzeczy ręcznie robione (ah, DIY!) takie jak kartki świąteczne, wzorki na paznokcie, czasem kosmetyki, na szydełku i często spontanicznie.

Lubię wszystko to, co powyżej, czytać książki (fantastyka, poradniki, kryminały), oglądać filmy (katastroficzne,komedie, przygodowe, dramaty i bajki :)) spacerować, patrzeć w niebo, psy, koty, delfiny, konie, rozwijać się, kreatywność i opowiadać historie.

To tylko fragment całej układanki, zapraszam do czytania bloga – z niego też dowiesz się różnych rzeczy na mój temat ( i nie tylko:))